CCR Polska Sp. z o.o.

Outsourcing środowiskowy

Wspieramy Klientów w realizacji szeroko pojętych obowiązków środowiskowych. Nasi eksperci prowadzą stały monitoring przepisów prawnych, dzięki czemu proponujemy zoptymalizowane rozwiązania zgodne z aktualnym stanem prawnym i dopasowane do indywidualnych potrzeb.

 • Prowadzimy audyty środowiskowe dotyczące: obowiązków wprowadzającego, gospodarki wodno-ściekowej, gospodarowania odpadami, emisji do powietrza, sprawozdawczości.
   
 • Opracowujemy sprawozdawczość środowiskową do urzędów marszałkowskich, KOBiZE, Wód Polskich, GUS.
   
 • Przygotowujemy specjalistyczne opracowania środowiskowe – wnioski o wydanie pozwoleń emisyjnych i odpadowych.
   
 • Prowadzimy szkolenia i webinaria. Możemy również zorganizować dedykowane szkolenie w Twojej firmie.
   
 • Opracowujemy procedury środowiskowe.
   
 • Doradzamy w zakresie wdrażania Gospodarki o obiegu zamkniętym.
   
 • Wspieramy w trakcie kontroli organów administracji (z możliwością osobistego uczestnictwa podczas kontroli).

Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców wprowadzających na polski rynek produkty, jak i warsztatów, sieci handlowych, firm zajmujących się odbiorem odpadów. Ponadto obsługujemy firmy produkcyjne oraz dystrybutorów posiadających skomplikowane łańcuchy dostaw. 

Chcesz być pewien, że dobrze realizujesz obowiązki środowiskowe?

Skontaktuj się z nami:

tel. 535 510 801; e-mail: srodowisko@ccr.pl

Zapytanie ofertowe >REBAT

Usługa REBAT to kompleksowe rozwiązanie w zakresie realizacji obowiązków Wprowadzającego wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach.

RELECTRA

CCR RELECTRA to profesjonalna organizacja odzysku opakowań przejmująca i realizująca obowiązki wprowadzających sprzęt elektryczny i elektroniczny na teren Polski.

REPACK

CCR REPACK jest profesjonalną organizacją odzysku opakowań, która realizuje obowiązki nałożone na przedsiębiorców przepisami następujących ustawy: o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz o opłacie produktowej z dnia 11 maja 2001 r. oraz o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi z dnia 13 lipca 2013 4.