CCR Polska Sp. z o.o.

CSR i edukacja

Prowadzimy publiczne kampanie edukacyjne i projekty CSR o tematyce odpadowej.

Mamy doświadczenie w realizacji warsztatów dla pracowników, stoisk edukacyjnych i „zielonych” atrakcji podczas eventów firmowych, projektów edukacyjnych skierowanych do społeczności lokalnej oraz placówek oświatowych. Opracowujemy własne materiały edukacyjne m.in. książeczki, spoty i animacje edukacyjne. Oferujemy działania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Podczas prowadzonych projektów, wspólnie z uczestnikami szukamy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące segregacji odpadów m.in. dlaczego warto segregować odpady? Jak robić to prawidłowo? Jakich błędów unikać? Co dzieje się z odpadem po opuszczeniu pojemnika? Czy segregacja jest trudna i czy w ogóle ma sens? Jak w prosty sposób unikać wytwarzania niepotrzebnych odpadów, a tym samym dbać o środowisko? Czym jest gopodarka o obiegu zamkniętym?.

Prowadzone działania obejmują tematykę odpadów opakowaniowych, baterii i akumulatorów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, świadomych zakupów oraz gospodarki o obiegu zamkniętym.

Z nami przeprowadzisz ciekawe projekty CSR.

tel. 535 502 149

Zapytanie ofertowe >