CCR Polska Sp. z o.o.
Webinar: Who will save the planet & Elektrośmieci
14 styczeń 2021

Bezpłatny webinar: „Who will save the planet & Elektrośmieci. Rodzinna zabawa w trosce o środowisko.”

 

Wydaje Ci się, że bycie eko jest trudne? Nie wiesz w jaki sposób możesz dbać o środowisko na co dzień, nie wywracając swojego życia do góry nogami? Planszówki to dla Ciebie sposób na świetną zabawę rodzinną? Ten webinar jest dla Ciebie!

Podczas spotkania blogerka - Dominika Lenkowska-Piechowska @Whowillsavetheworld, opowie o grze  „Who will save the planet & Elektrośmieci” opracowanej w ramach projektu ODN@WIAMY, o tym w jaki sposób wykorzystać ją do wspaniałej rodzinnej zabawy w eko stylu oraz podpowie, jak małymi krokami można budować w sobie i bliskich nawyki proekologiczne. Będzie to również świetna okazja do rozwiania wątpliwości dotyczących segregacji i recyklingu elektroodpadów, których w naszych domach powstaje coraz więcej.

Data wydarzenia: 16 stycznia 2021 r. godz. 11:00 – 12.15

Do kogo adresowany jest webinar? - Rodzice dzieci 5 + oraz wszyscy interesujący się ekologią.

Prowadzący: Dominika Lenkowska-Piechowska blogerka, twórczyni projektu www.whowillsavetheplanet.pl i gry edukacyjnej Who Will Save The Planet. Codziennymi działaniami w duchu bliskości z naturą inspiruje swoich odbiorców do większej troski o siebie i naszą planetę. Wspiera firmy w budowaniu większej świadomości ekologicznej wśród swoich klientów i pracowników. Facylitatorka, ekspertka komunikacji i public relations z kilkunastoletnim doświadczeniem. Promotorka kąpieli leśnych.

Zapisy: https://forms.gle/9tcTQRw7dj46dDDc6 

Who will save the planet & Elektrośmieci – gra do pobrania

Zarejestruj się już dziś i dołącz do zabawy w eko stylu!

 

Webinar jest elementem akcji ODN@WIAMY zrealizowanej przez CCR RELECTRA OO SEiE S.A., Fundację Zaraz Wracam i zakład przetwarzania Elektrorecykling Sp. z o.o., polegającej na promocji zachowań proekologicznych, nadaniu sprzętowi komputerowemu nowego życia i wsparciu dzieci i młodzieży w nauce zdalnej. W ramach pierwszej edycji akcji skompletowaliśmy 48 zestawów sprzętu komputerowego, dzięki któremu uczniowie z województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego mogą uczyć się zdalnie z rówieśnikami. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie: FujiFilm EUROPE GMBH Sp. z o.o., GROS Sp. z o.o., AM Technologies sp. z o.o. sp. k., Hager Polo sp. z o.o., P.H. Alfa Elektro sp. z o.o., Kimball Electronics Poland Sp. z o.o., Cedo sp. z o.o., APM s.c., Roche Diagnostics Polska sp. z o.o.,  Bartex Kluza s.j., PRACTIC sp. z o.o. s.k.a, którzy przekazali nam swój sprzęt w ramach akcji.  Pierwsza edycja ODN@WIAMY pokazała nam, że niezwykle potrzebne są tego typu działania, w związku z czym w 2021 roku będziemy organizować kolejną edycję!